Květen

V květnu jsme začali novou pohádkou „O Šípkové Růžence“. Vytvořili jsme zámek z novin, prince - rytíře a malovali jsme růže vodovými barvami. V grafomotorice na nás čekala princezna, které jsme vytvořili šaty. Pejsci nás provázeli projektovými dny. Učili jsme se také o lidském těle. Víme, kde máme jeho různé části, umíme složit kostru a víme, jak buší srdíčko. Chodili jsme hodně na vycházky. Byli jsme například i na zámku, kde jsme se prošli smyslovým chodníkem a pozorovali pávy. Květen utekl velmi rychle a čeká nás poslední měsíc ve školním roce.

Bc. Dagmar Filipová